zaloguj się   |    zarejestruj się   |   

Dowozy

Informujemy,

że w roku szkolnym 2017/2018 dowóz uczniów

do Szkoły Podstawowej w Opatowcu jest realizowany przez firmę

P.P.H.U. „Stodoła”

 

 

H A R M O N O G R A M

dowozu i odwozu uczniów do Szkoły Podstawowej w Opatowcu

w okresie od 04.09.2017 do 22.06.2018.

 

PRZYWÓZ RANO

(na godz. 8:00)

Trasa I

6.30 Opatowiec  (szkoła) -  6,40 Wyszogród - 6.45 Morawianki - 6.50 Ławy - 6.55 Urzuty - 7.00 Wyszogród Górny - 7.02 Uściszowice - 7.05 Piotrkowice (szkoła) - 7.06 Rogów Górny  -  7.10 Rogów Wieś - 7.15 Kobiela (za świetlicą) - 7.20 Opatowiec  (szkoła)

Trasa II

6.30 Opatowiec  (szkoła) - 6.40 Kocina (kolonia) - 6.45 Kocina - 6.50 Kamienna - 7.00 Charbinowice (Remiza OSP) - 7.10 Krzczonów (szkoła) - 7.20 Rzemienowice - 7.25 Chrustowice - 7.30 Mistrzowice - 7.35 Kęsów - 7.40 Rogów Górny - 7.50 Opatowiec (szkoła)

Trasa III

7.25 Opatowiec (szkoła) – 7.30 Ksany – 7.35 Senisławice – 7.40 Chwalibogowice – 7.50 Opatowiec (szkoła)

 

ODWÓZ W POŁUDNIE

(ok. godz. 12:00-13:00)

Trasa I

Opatowiec  (szkoła) – Podskale – Kobiela – Rogów (Remiza OSP) – Wyszogród – Urzuty – Morawianki  – Ławy – Rogów Górny – Piotrkowice –– Opatowiec  (szkoła).

Trasa II

Opatowiec Szkoła – Chwalibogowice – Senisławice – Ksany –Kolonia – Kocina – Ksany  - Rzemienowice – Chrustowice – Mistrzowice – Kęsów – Rogów Górny – Rogów – Opatowiec (szkoła)

 

ODWÓZ PO LEKCJACH

(ok godz.  13:30 do 14:30)

Trasa I

Opatowiec (szkoła) - Podskale - Kobiela ( za świetlicą) - Rogów Wieś (Remiza OSP) - Wyszogród - Urzuty  - Morawianki  - Ławy - Wyszogród Górny - Uściszowice - Piotrkowice (szkoła) - Rogów Górny – Kęsów - Mistrzowice - Chrustowice - Opatowiec (szkoła).

 

Trasa II

Opatowiec  (szkoła) – Chwalibogowice – Senisławice – Ksany – Kocina (Kolonia) – Kocina– Kamienna – Charbinowice (remiza OSP) - Krzczonów (szkoła)– Rzemienowice – Opatowiec  (szkoła).

 

 

Plan odwozów  uczniów

Zespołu Szkół w Opatowcu w roku szkolnym 2016/2017.

 

Poniedziałek

I kurs - godz. 12.50 – klasy 0-III, V SP ( 2 trasy)

II kurs - godz. 14.40 - klasy IV, VI-VII  SP i klasy II-III Gimnazjum (2 trasy)

Wtorek

I kurs - godz. 12.50 – klasy 0-IV SP (2 trasy)

II kurs - godz. 14.40 - klasy V- VI  SP i klasy II-III Gimnazjum (2 trasy)

Środa

I kurs - godz. 12.50 –klasy 0-IV SP (2 trasy)

II kurs - godz. 14.40- klasy V- VI  SP i klasy II-III Gimnazjum (2 trasy)

Czwartek

I kurs - godz. 12.50 –klasy 0-III SP (2 trasy)

II kurs - godz. 14.40- klasy IV- VI  SP i klasy II-III Gimnazjum (2 trasy)

Piątek

I kurs - godz. 12.00 – klasy 0-VI SP (2 trasy)

II kurs - godz. 14.40- klasa VII  SP i klasy II-III Gimnazjum (2 trasy)

Trasy w/g zamieszczonego  harmonogramu: