Sukcesy w Szkole Podstawowej

Wiktoria Maj

1) Międzynarodowy Festiwal w Pradze: „Złote talenty w Złotej Pradze” – II miejsce

2) „Złote talenty w Złotej Pradze” – nagroda specjalna za najciekawszy repertuar

3) Finalistka „XX Międzynarodowego Festiwalu im. H. Morysa” – Kielce 2014

4) Wyróżnienie na V Międzynarodowym Festiwalu w Estonii „Złoty Liść”

5) Wyróżnienie na X Konkursie Kolęd i Pastorałek Polskich „Hej kolęda, kolęda” – konkurs o zasięgu ogólnopolskim, Oświęcim 2015

6) Finalistka Konkursu Kolęd i Pastorałek „GLORIA” – Kielce 2015

7) II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego dla uczniów szkół podstawowych (Konkurs Humanistyczny)

8) Konkurs literacki „Skrzydłem wiatru pisane” – I miejsce

  Wiktoria Maj (kl. VI), Oskar Jabłoński (kl. V), Klaudia Kmiecik (kl. II Gimnazjum) – to najlepsi wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kazimierskim. Łącznie zebrali 3111,88 zł.

 Michał Kowalczyk

 III miejsce w „50 Międzynarodowym Turnieju Szachowym im. Akiby Rubinsteina” w grupie G, Polanica 2014

   Michał Kowalczyk, Daniel Niedźwiedź,Hubert Kmiecik,Hubert Janiec, Michał Adamczyk, Dominik Kociński, Bartosz Dybała, Miłosz Krawczyk, Bartosz Niedźwiedź,Krystian Leks

   III miejsce w V Turnieju Orlika o Puchar
  Premiera Donalda Tuska

  Julia Jachna, Oskar Jabłoński, Jakub Kłos

   I miejsce w powiatowych eliminacjach do VII 
  edycji Wojewódzkiego Konkursu
 „Bezpieczeństwo na Piątkę”

Zespół „Smerfetki” (cheerleaderek) – II miejsce kibiców na Wojewódzkim Konkursie „Bezpieczeństwo na Piątkę”

 Nikola Wróbel

 1) „Srebrna Jodła Harcerska” w 41 Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej – Kielce 2014

 2) „Brązowa Jodła Harcerska” w Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej – Kielce 2014

 3) II miejsce w „IV Małopolskim Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej” Kraków 2014

 4) III miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej w Busku - Zdroju

 5) I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Koszycach

Emilia Kozioł, Nikola Kozioł (duet)

1) II miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej w Busku - Zdroju

2) „Brązowa Jodła” w 41 Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej – Kielce 2014

3) I miejsce w VIII Nowohuckim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek
4) I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Koszycach


Kilkuosobowa grupa naszych uczniów uczęszcza na zajęcia w Szkole Muzycznej w Koszycach.
Podczas Konkursu Kolęd i Pastorałek uczennice Małgorzata Kowalczyk i Maja Klita zajęły w duecie I miejsce  oraz Wiktoria Maj I miejsce wśród solistów  w kategorii Szkół Muzycznych.

 

II SEMESTR

 

Michał Kowalczyk:

 - III MIEJSCE W TURNIEJU SZACHOWYM O PUCHAR  DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W OPATOWCU

- I MIEJSCE W I TURNIEJU SZACHOWYM MISTRZOSTW POWIATU KAZIMIERSKIEGO O PUCHAR STAROSTY

 

 

Paulina Pietrzyk - LAUREATKA XX EDYCJI KONKURSU BIBLIJNEGO DIECEZJI KIELECKIEJ

Oskar Jabłoński - FINALISTA XX EDYCJI KONKURSU BIBLIJNEGO DIECEZJI KIELECKIEJ

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRD - IV MIEJSCE DRUŻYNOWO W FINALE WOJEWÓDZKIM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:

Maciej Cugowski

Patryk Matuszczyk

Natalia Madej

Oliwia Madej

 

Patryk Matuszczyk - II MIEJSCE INDYWIDUALNE

Maciej Cugowski – III MIEJSCE INDYWIDUALNE

 

KONKURS WOKALNY „SCENA DLA CIEBIE” PIŃCZÓW 2015

- duet Emilia Kozioł , Nikola Kozioł – I MIEJSCE

- solistka – Nikola Wróbel - III MIEJSCE

 

SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY Z JĘZYKA POLSKIEGO - TURNIEJ PRZEPROWADZONY ZOSTAŁ W RAMACH XXIII TYGODNIA KULTURY JĘZYKA                

I miejsce KLASA VI

II miejsce KLASA IV

III miejsce KLASA V

 

SZKOLNY KONKURS LITERACKI NA WIERSZ LUB HASŁO OŚMIESZAJĄCE PALENIE PAPIEROSÓW

- I miejsce – Oliwier Wróbel, Dominik Kupisz

- II miejsce – Kacper Cugowski, Bartosz Sekuła

- III miejsce – Natalia Krupa, Patrycja Perek

 

KONKURS „Ziemia nie da sobie rady, segregujmy więc odpady”

Wyróżnienia na uroczystej gali w Rzędowie otrzymali:

- Paulina Zbertek

- Oliwier Wróbel

- Bartosz Nowak

- Emilia Porada

- Oliwia Rogóz

 

CHORĄGWIANE SPOTKANIA ARTYSTYCZNE ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH I SOLISTÓW

- duet Emilia i Nikola Kozioł - WYRÓŻNIENIE

- solistka Nikola Wróbel – WYRÓŻNIENIE

UCZENNICE TE OTRZYMAŁY  NOMINACJE  DO 42. MIĘDZYNARODOWEGO HARCERSKIEGO FESTIWALU KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KIELCE 2015

 

XII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI ”RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA”

- etap gminny Natalia Wróbel – I miejsce

Uczennica ta reprezentowała naszą szkołę w etapie powiatowym w Busku-Zdroju

INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

- Maja Klita -  I miejsce w rzucie piłeczką palantową

- Kamila Porada – I miejsce w rzucie piłeczką palantową