zaloguj się   |    zarejestruj się   |   

Szkoła Podstawowa

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 – SZKOŁA PODSTAWOWA

1.      Paulina Pietrzyk– Laureatka XXI edycji Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

2.      Gabriela Pobiega– Laureatka XXI edycji Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

3.      Gabriela Król– Finalistka XXI edycji Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

4.      Natalia Wróbel– I miejsce w Konkursie Wokalnym „Scena dla Ciebie”, I miejsce w Przeglądzie Piosenki turystycznej w Busku - Zdroju

5.      Nikola Kozioł– II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej
„Andrzej Poniedzielski 2015”,
II miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Gloria”,
II miejsce w I Powiatowym Konkursie Piosenki Miłosnej,
I miejsce w Przeglądzie Piosenki Turystycznej, dwie Srebrne Jodły w 42 Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej „Kielce 2015”

6.      Nikola i Emilia Kozioł– I miejsce w Przeglądzie Piosenki Turystycznej – kat. duet

7.      Patrycja Mazurek– III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Otwórzmy Drzwi do Fantazji”

8.      Natalia Madej, Klaudia Sojka, Oliwia Madej– II miejsce w eliminacjach powiatowych IX edycji Wojewódzkiego Konkursu „Bezpieczeństwo na piątkę”

9.      Natalia Madej, Aleksandra Szabłowska, Oskar Jabłoński, Jakub Kłos– II miejsce w etapie powiatowym XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

10.  Krzysztof Balawejder– III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych – rzut piłeczką palantową

11.  Maja Klita– II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych – rzut piłeczką palantową

12.  Emilia Cugowska, Gabriela Pobiega, Maja Klita, Julia Jabłońska, Dudek Aleksandra, Ciślak Wiktoria– III miejsce drużynowo w etapie powiatowym Trójboju Lekkoatletycznego

13.  Aleksandra Szabłowska– I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce – skok w dal

14.  Jakub Kłos– I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce – skok w dal, III miejsce – bieg na 60 metrów