Szkoła Podstawowa

NIKOLA KOZIOŁ

*       Srebrna Jodła w 43. Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej "Kielce 2016".

*       Wyróżnienie w  VI Małopolskim Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej (duet z siostrą Emilią Kozioł).

* I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Koszycach.

* II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek " Gloria" - Kielce 2017r.

       

JULIA JABŁOŃSKA, ALEKSANDRA DUDEK I BARTŁOMIEJ PIETRZYK

*       II miejsce drużynowo w  eliminacjach powiatowych X edycji Wojewódzkiego Konkursu „BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ”.

JULIA JABŁOŃSKA

*       I miejsce w klasyfikacji indywidualnej X edycji Wojewódzkiego Konkursu „BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ”.

* II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej" Młodzież Zapobiega Pożarom".

NATALIA WRÓBEL

*      Brązowa Jodła w 43. Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej "Kielce 2016".

*   I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Koszycach.

* Wróznienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek " Gloria" - Kielce 2017r.

* II miejsce w III Konkursie Wokalnym " Otwarta Scena" Pińczów 2017r.

OLIWIA MADEJ

*     III m-ce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Muzeum Ziemi Koszyckiej          pt.” Ilustracje do wybranych utworów Henryka Sienkiewicza” w kategorii Szkoły Podstawowe   za pracę    pt. „ Dwa miecze”

* Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim, Fotograficznym i Plastycznym " Moja Mała Ojczyzna" - Lublin 2017r.


Kacper Cugowski

I miejsce w I Urodzinowo - Świątecznych Zawodach Pływackich - Proszowice 2016r.

Maja Cugowska

III miejsce w I Urodzinowo - Świątecznych Zawodach Pływackich - Proszowice 2016r.

 

Uczestnicy  II etapów konkursów przedmiotowych:

Julia Jabłońskakonkurs przyrodniczy

Paulina Pietrzyk konkurs humanistyczny

 

Zwycięzcy  etapu gminnego XIV Powiatowego Konkursu Wiedzy Regionalnej " Moje Ponidzie" i zakwalifikowanie się do etapu powiatowego:

Paulina Pietrzyk - etap powiatowy

Gabriela Włosowicz - etap powiatowy

 

Klaudia Sojka - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

 

Dawid Chlebica -  najlepszy zawodnik Międzyszkolnych zawodów " Mini Piłki Ręcznej" - Złota 2017r.

Paweł Niedźwiedż - złoty bramkarz na Międzyszkolnych zawodach " Mini Piłki Ręcznej" - Złota 2017r.

Drużna " PANTERY" - z kl. III II m-ce na Międzyszkolnych zawodach " Mini Piłki Ręcznej" - Złota 2017r.

Patrycja Mazurek - II m-ce w Gminnym Konkursie Recytatorskim " W zdrowym ciele zdrowy duch" - zakwalifikowanie się do etapu powiatowego.

Gabriela Popiel - I m-ce w Gminnym  Konkursie Powiatowym " W zdrowym ciele , zdrowy duch" - zakwalifikowanie się do etapu powiatowego.

Natalia Madej - I miejsce indywidualne w Gminnym Turnieju BRD

Drużyna Szkoły Podstawowej w składzie: Natalia Madej,Aleksandra Szabłowska, Jarosław Ćwik oraz Bartłomiej Pietrzyk - I miejsce na Gminnym Turnieju BRD - zakwalifikowanie się do etapu powiatowego.

Gabriela Popiel - II m- ce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim " W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch" - Busko - Zdrój 2017r.

Szymon Krupa - II m -ce w Wojewódźkim Konkursie Plastycznym " Bezpiecznie na Wsi to Podstawa Środki Chemiczne to Nie Zabawa".

Drużyna Szkoły Podstawowej w składzie: Natalia Madej, Aleksandra Szabłowska, Jarosław Ćwik oraz Bartłomiej Pietrzyk - II miejsce w Powiatowym Turnieju BRD