LUTY

9 lutego 2018 r.

BAL KARNAWAŁOWY W PLACÓWCE OPIEKUŃCZO - TERAPEUTYCZNEJ

W dniu 9 lutego 2018 r. wolontariuszki z klasy VII Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Opatowcu zorganizowały zabawę karnawałową dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Terapeutycznej w Kazimierzy Wielkiej. Wszyscy w barwnych strojach   i z uśmiechem na twarzy doskonale bawili się tego wieczoru. Poza tańcami organizowane były różne zabawy i konkursy, a w chwilach wytchnienia na wszystkich czekał słodki poczęstunek. "W karnawale same bale, zatem bawiliśmy się wspaniale!" Całe popołudnie upłynęło wszystkim we wspaniałych nastrojach i przy dobrej zabawie. Niestety, na kolejny bal musimy poczekać do następnego roku.

 

6 lutego 2018 r.

ODZNAKI ZŁOTEGO PIÓRA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

W dniu 6 lutego w Szkole Podstawowej odbył się apel, podczas którego Pani Dyrektor Elżbieta Szczęsna – Kusak wręczyła  odznaki „Złotego Pióra". Otrzymali je uczniowie, którzy mają bardzo wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

KL.I

Paulina Zbertek

Maja Tomal

Julia Kaczmarczyk

Gabriel Maj

Jakub Bomba

Nina Misiaszek

Weronika Pudo

 Agnieszka Śliwińska

Zuzanna Porada

 KL. II

Nicola Kłos

Maja Markuszewska

Magdalena Cugowska

KL.III

Gabriela Popiel

Zuzanna Mysiak

Julia Bąk

Magdalena Pietrzyk

Paweł Tomasik

Kacper Kupisz

Jakub Porębski

KL.IV

Natalia Wróbel

Lidia Kajfasz

Patrycja Mazurek

Dawid Chlebica

Katarzyna Tomal

Adam Markuszewski 

KL.V

Wojciech Dusza

Dominik Kupisz

Sebastian Widłak

 KL.VI

Gabriela Pobiega

Małgorzata Kowalczyk

Julia Jabłońska

KL.VII

Paulina Pietrzyk

Klaudia Sojka

zdjęcia

 

3 lutego 2018 r.

ZABAWA KARNAWAŁOWA

W dniu 3 lutego 2018 r. w Szkole Podstawowej odbyła się zabawa karnawałowa w trzech grupach wiekowych. Całość imprezy dla najmłodszych poprowadził Pan Radosław Kornaś. Uczniowie i uczennice przy dźwiękach znanych przebojów przenieśli się na bezludną wyspę, natomiast niezwykły pociąg, w którym konduktorem był Pan Kornaś zabrał ich do naszej stolicy Warszawy. Również starsi uczniowie doskonale bawili się przy dźwiękach muzyki  zespołu  założonego przez absolwentów naszej szkoły. W klasach czekał na wszystkie dzieci pyszny poczęstunek przygotowany przez kochających rodziców.
Cały dzień upłynął  we wspaniałych nastrojach i przy dobrej zabawie. Niestety, na kolejny bal musimy poczekać do następnego roku.